Citroen C3
4 280 € Toimistokulu 200 € Alk. 87 €/kk
Perustiedot
| Vuosimalli | 2013 |
| Mittarilukema | 137 000 km |
| Vetotapa | Etuveto |
| Vaihteisto | Manuaali |
| Käyttövoima | Bensiini |
| Rekisteritunnus | XVJ-803 |
| Korimalli | Viistoperä |
| Tehot | 60 kW |
| Päästöt | 107 g/km |
| Henkilömäärä | 5 |
| Pituus | 3 940 mm |
| Leveys | 1 730 mm |
| Omamassa | 1 140 kg |
| Kokonaismassa | 1 511 kg |
Varusteet
- Ajonvakautusjärjestelmä
- Ajotietokone
- Audio-liitäntä
- Huoltokirja: Paperinen
- Ilmastointi: Manuaalinen
- Ilmastointi: Automaattinen
- Isofix-valmius
- Kaadettavat takaistuimet
- Kahdet renkaat
- Äänentoistojärjestelmä
- Vakionopeudensäädin: Perinteinen
- Urheiluistuimet
- Turvatyynyt
- Sähköpeilit
- Sähkökäyttöiset ikkunat
- Sumuvalot
- Pysäköintitutka
- Penkinlämmittimet
- Ohjaustehostin
- Lukkiutumattomat jarrut (ABS)
- Luistonestojärjestelmä
- Lohkolämmitin / moottorilämmitin
- Käynnistyksenesto
- Keskuslukitus: Kaukosäätöinen
Lisätiedot
Pikkunäppärä Citroen C3:nen. Kauppakassiksi tai mukavaksi työmatkakulkineeksi! Hyvät varusteet!
Varusteina esim:
- VTi 82 Edition -varustelutaso
- Taloudellinen 1.2L VTI -moottori
- Toiselta omistajalta
- 2 x hyväkuntoiset renkaat
- ABS-jarrut
- Pehmeä ja mukava ajotuntuma, joka sopii myös pidemmille matkoille
- Edulliset huoltokustannukset
- Kompakti koko, joka on helppo parkkeerata myös pienempäänkin tilaan
- Käytännölliset sisä- ja tavaratilat
- Ajotietokone
- Huoltokirja: Paperinen. Hyvin huollettu
- Jakopää + huolto tehty 129 tkm / 2025
- Ilmastointi: Manuaalinen
- Isofix-valmius takapenkeissä
- Kaadettavat takaistuimet
- Keskuslukitus: Avaimella
- Keskuslukitus: Kaukosäätöinen
- Käynnistyksenesto
- Lohkolämmitin / moottorilämmitin
- Luistonestojärjestelmä
- Ohjaustehostin
- Penkinlämmittimet
- Sumuvalot
- Päiväajovalot
- Sähköpeilit
- Sähkökäyttöiset ikkunat
- Kromikahvat
- Kromipeilit
- Turvatyynyt
- Urheiluistuimet
- Sisusta, kiiltävä pianomusta viimeistely
- Vakionopeudensäädin: Perinteinen
- Äänentoistojärjestelmä
- Huoltokirja, huollettu säännöllisesti
YM!
Soita ja sovi näyttö P. 010 279 9970
Vaihdossa henkilö-, paketti- ja matkailuautot, vaunut, mönkijät, moottoripyörät, moottorikelkat, veneet, vesijetit ym.
Rahoituslaskuri
Kuukausierä
€/kk
Todellinen vuosikorko: %
Luottohinta yhteensä: €
Käsiraha- ja maksuaikamääritykset ovat viitteellisiä. Rahoitus vaatii erillisen luottopäätöksen. Huom. 96kk maksuajalle ei ole saatavilla isompaa viimeistä erää.

























































