Mercedes-Benz GLK
8 980 € Toimistokulu 200 € Alk. 153 €/kk
Perustiedot
| Vuosimalli | 2009 |
| Mittarilukema | 405 150 km |
| Vetotapa | Neliveto |
| Vaihteisto | Automaatti |
| Käyttövoima | Diesel |
| Rekisteritunnus | UTG-556 |
| Korimalli | Maastoauto |
| Tehot | 165 kW |
| Päästöt | 220 g/km |
| Henkilömäärä | 5 |
| Pituus | 4 530 mm |
| Leveys | 1 840 mm |
| Omamassa | 1 880 kg |
| Kokonaismassa | 2 500 kg |
Varusteet
- Äänentoistojärjestelmä
- Älypuhelimen integrointi
- Vetokoukku
- Xenon-ajovalot
- Varashälytin
- Vakionopeudensäädin: Perinteinen
- Turvatyynyt
- Turbo
- Tavaratilan turvaverkko
- Sähkötoiminen takaluukku
- Sähkösäätöiset istuimet: Ilman muistia
- Sähköpeilit
- Sähkökäyttöiset ikkunat
- Sumuvalot
- Start-stop-järjestelmä
- Sadetunnistin
- Pysäköintitutka
- Penkinlämmittimet
- Ohjaustehostin
- Nahkaverhoilu
- Monitoimiohjauspyörä
- Matkapuhelinvarustus
- Lukkiutumattomat jarrut (ABS)
- Luistonestojärjestelmä
- Lohkolämmitin / moottorilämmitin
- Käynnistyksenesto
- Kevytmetallivanteet
- Keskuslukitus: Kaukosäätöinen
- Kahdet renkaat
- Kaadettavat takaistuimet
- Isofix-valmius
- Ilmastointi: Automaattinen
- Huoltokirja: Sähköinen
- Bluetooth
- Ajotietokone
- Ajonvakautusjärjestelmä
- Kattokaiteet
- astinlaudat
- tummennetut ikkunat
- tuplaputkisto
- Harman / kardon äänentoisto
- Ledbar lisävalo
Lisätiedot
Asiallinen, huollettu maasturi. Nettiauton edullisin 350CDI GLK!
Automaattivaihteisto vaihtaa nätisti ja pehmeästi, kilometrit näkyvät vain mittarissa!
Varusteina esim:
- Älypuhelimen integrointi + Bluetooth
- Ilmastointi
- Harman / kardon äänentoisto
- Vetokoukku
- Lohkolämmitin / moottorilämmitin
- Xenon-ajovalot
- Vakionopeudensäädin: Perinteinen
- Astinlaudat
- Kattokaiteet
- Metallinhohtoväri SANIDINE BEIGE
- Turvatyynyt
- Turbo
- Tavaratilan turvaverkko
- Sähkötoiminen takaluukku
- Sähkösäätöiset istuimet: Ilman muistia
- Sähköpeilit
- Sähkökäyttöiset ikkunat
- Sumuvalot
- Start-stop-järjestelmä
- Sadetunnistin
- Pysäköintitutka
- Penkinlämmittimet
- Ohjaustehostin
- Beige sistua ja nahkaverhoilu
- Monitoimiohjauspyörä
- Matkapuhelinvarustus
- Lukkiutumattomat jarrut (ABS)
- Luistonestojärjestelmä
- Käynnistyksenesto
- Keskuslukitus: Kaukosäätöinen
- Kahdet renkaat alumiinivanteilla
- Kaadettavat takaistuimet
- Isofix-valmius
- Huoltokirja: Sähköinen
- Ajotietokone
- Ajonvakautusjärjestelmä
- Tummennetut ikkunat
- Tuplaputkisto
- Ledbar lisävalo keulalla
- Sähköinen takaluukku
YM
Soita ja sovi näyttö P. 010 279 9970
Vaihdossa henkilö-, paketti- ja matkailuautot, vaunut, mönkijät, moottoripyörät, moottorikelkat, veneet, vesijetit ym.
Rahoituslaskuri
Kuukausierä
€/kk
Todellinen vuosikorko: %
Luottohinta yhteensä: €
Käsiraha- ja maksuaikamääritykset ovat viitteellisiä. Rahoitus vaatii erillisen luottopäätöksen. Huom. 96kk maksuajalle ei ole saatavilla isompaa viimeistä erää.





































































