Mercedes-Benz Vito
14 980 € Toimistokulu 200 € ALV väh. Alk. 238 €/kk
Perustiedot
| Vuosimalli | 2013 |
| Mittarilukema | 377 000 km |
| Vetotapa | Takaveto |
| Vaihteisto | Automaatti |
| Käyttövoima | Diesel |
| Rekisteritunnus | ILL-283 |
| Korimalli | Lyhyt - Matala |
| Tehot | 165 kW |
| Päästöt | 221 g/km |
| Henkilömäärä | 3 |
| Pituus | 5 010 mm |
| Leveys | 1 910 mm |
| Omamassa | 2 006 kg |
| Kokonaismassa | 3 050 kg |
Varusteet
- Ajonvakautusjärjestelmä
- Ajotietokone
- Huoltokirja: Sähköinen
- Ilmastointi: Manuaalinen
- Kahdet renkaat
- Keskuslukitus: Avaimella
- Keskuslukitus: Kaukosäätöinen
- Kevytmetallivanteet
- Käynnistyksenesto
- Äänentoistojärjestelmä
- Vetokoukku
- Vakionopeudensäädin: Perinteinen
- Turvatyynyt
- Sähköpeilit
- Sähkökäyttöiset ikkunat
- Pysäköintitutka
- Luistonestojärjestelmä
- Lukkiutumattomat jarrut (ABS)
- Matkapuhelinvarustus
- Monitoimiohjauspyörä
- Ohjaustehostin
- Penkinlämmittimet
Lisätiedot
Siisti ja tyylikäs, Maxton Design:in korisarjalla oleva, V6 moottorilla varustettu VITO. ALV VÄHENNYSKELPOINEN!
Varusteina esim:
- 3.0L V6 moottori
- ALV vähennyskelpoinen!
- Maxton Design korisarja ( puskurit, sivuputket, takaspoileri, tuuliohjaimet, aurinkolippa YM!
- FINKOR ruostesuojattu
- Ajonvakautusjärjestelmä
- Ajotietokone
- Huoltokirja: Sähköinen
- Ilmastointi: Manuaalinen
- Kahdet renkaat alumiinivanteilla
- Keskuslukitus: Avaimella kaukosäätöinen
- Käynnistyksenesto
- Äänentoistojärjestelmä
- Vetokoukku
- Vakionopeudensäädin: Perinteinen
- Turvatyynyt
- Sähköpeilit
- Sähkökäyttöiset ikkunat
- Pysäköintitutka
- Luistonestojärjestelmä
- Lukkiutumattomat jarrut (ABS)
- Matkapuhelinvarustus
- Monitoimiohjauspyörä
- Ohjaustehostin
- Penkinlämmittimet
- Takatila äänieristetty ja verhoiltu seinistä
- Todella hyvä ajolleen ja vaihteisto vaihtaa sujuvasti!
YM.
Rahoitus alkaen 238 €/kk, jopa ilman käsirahaa!
Soita ja sovi näyttö P. 010 279 9970
Vaihdossa henkilö-, paketti- ja matkailuautot, vaunut, mönkijät, moottoripyörät, moottorikelkat, veneet, vesijetit ym.
Rahoituslaskuri
Kuukausierä
€/kk
Todellinen vuosikorko: %
Luottohinta yhteensä: €
Käsiraha- ja maksuaikamääritykset ovat viitteellisiä. Rahoitus vaatii erillisen luottopäätöksen. Huom. 96kk maksuajalle ei ole saatavilla isompaa viimeistä erää.

























































