Nissan Navara
11 980 € Toimistokulu 200 € Alk. 195 €/kk
Perustiedot
| Vuosimalli | 2007 |
| Mittarilukema | 200 000 km |
| Vetotapa | Neliveto |
| Vaihteisto | Manuaali |
| Käyttövoima | Diesel |
| Rekisteritunnus | BTI-587 |
| Korimalli | Avolava |
| Tehot | 126 kW |
| Henkilömäärä | 2 |
| Pituus | 5 230 mm |
| Leveys | 1 850 mm |
| Omamassa | 2 090 kg |
| Kokonaismassa | 2 805 kg |
Varusteet
- Huoltokirja: Paperinen
- Ilmastointi: Manuaalinen
- Kahdet renkaat
- Keskuslukitus: Avaimella
- Kevytmetallivanteet
- Käynnistyksenesto
- Lohkolämmitin / moottorilämmitin
- Ohjaustehostin
- Penkinlämmittimet
- Sähkökäyttöiset ikkunat
- Sisätilanpistoke
- Turvatyynyt
- Vetokoukku
- Turbo
- Lukkiutumattomat jarrut (ABS)
Lisätiedot
Siisti, hyvin huollettu Navara!
Huoltokirja
Ilmastointi
Lavakate
Lohkolämmitin
2 x renkaat. Alla hyvät All Terrainit hienoilla aluvanteilla, lisäksi nastarenkaat peltivanteilla.
ym
Rahoitus alkaen 138e /kk jopa ilman käsirahaa
Soita ja sovi näyttö P. 010 279 9971
Vaihdossa henkilö-, paketti- ja matkailuautot, vaunut, mönkijät, moottoripyörät, moottorikelkat, veneet, vesijetit ym
Rahoituslaskuri
Kuukausierä
€/kk
Todellinen vuosikorko: %
Luottohinta yhteensä: €
Käsiraha- ja maksuaikamääritykset ovat viitteellisiä. Rahoitus vaatii erillisen luottopäätöksen. Huom. 96kk maksuajalle ei ole saatavilla isompaa viimeistä erää.































