Carado A461
59 480 € Toimistokulu 200 € ALV väh. Alk. 886 €/kk
Perustiedot
| Vuosimalli | 2022 |
| Mittarilukema | 48 900 km |
| Vetotapa | Etuveto |
| Vaihteisto | Manuaali |
| Käyttövoima | Diesel |
| Rekisteritunnus | SOX-865 |
| Korimalli | Alkovi |
| Tehot | 103 kW |
| Henkilömäärä | 5 |
| Vuodepaikat | 6 |
| Pituus | 7 200 mm |
| Leveys | 2 320 mm |
| Omamassa | 2 884 kg |
| Kokonaismassa | 3 500 kg |
Varusteet
- Vakionopeudensäädin
- Trumatic
- Sähköpeilit
- Sähkökäyttöiset ikkunat
- Suihku
- Sisätilanpistoke
- Radio
- Pyöräteline
- Pysäköintikamera
- Pesuallas
- Parivuode
- Pakastelokero
- Ohjaustehostin
- Navigaattori
- Markiisi
- Lämminvesiboileri
- Käynnistyksenesto
- Keskuslämmitys
- Keskuslukitus: Kaukosäätöinen
- Kerrossänky
- Kattoluukku
- Kasettiverhot
- Kasetti WC
- Kahdet renkaat
- Jääkaappi
- Jalopuusomisteet
- Ilmastointi ajotilassa
- Bluetooth
- Ajotietokone
- Lattialämmitys
Lisätiedot
Facelift, Digimittaristo, Truma 6E, vuodepaikat 6-7 henkilölle, kerrosvuode, Suihku, P-teline, P-kamera, ALV vähennyskelpoinen!
ALV vähennyskelpoinen!
Varusteina tässä asuntoautossa esim:
- Helppokäyttöinen ja tehokas Trumatic 6E keskuslämmitys kaasulla ja sähköllä
- Kotelomarkiisi
- Toiminnallinen keittiö, jossa kaasuliesi kolmella polttimolla
- Tilava ja korkea jääkaappi pakastelokerolla
- Kasetti-wc
- Suihku
- Auton taka-osassa kerrosvuoteet kahdelle
- Vaunun keskiosassa olevasta ruokaryhmästä vuode kahdelle henkilölle
- Vaunun keskiosassa olevasta lisäpöytäryhmästä vuode yhdelle henkilölle
- Alkovissa tilava parivuodelle kahdelle henkilölle
- Multimediasoitin jossa puhelimen integrointi ja navigaattori
- 12v USB-latauspisteitä ympäri autoa
- Ohjaamossa langaton puhelimen lataus-asemma
- Ilmastointi ajotilassa
- ALV vähennyskelpoinen!
- Vyöt kuudelle, rekisteröity viidelle.
- Lattialämmitys
YM
Saatavilla Svm-FinnTakuu- lisäturva alkaen 646 €!
Soita ja sovi näyttö P. 010 279 9970
Vaihdossa henkilö-, paketti- ja matkailuautot, vaunut, mönkijät, moottoripyörät, moottorikelkat, veneet, vesijetit ym.
Rahoituslaskuri
Kuukausierä
€/kk
Todellinen vuosikorko: %
Luottohinta yhteensä: €
Käsiraha- ja maksuaikamääritykset ovat viitteellisiä. Rahoitus vaatii erillisen luottopäätöksen. Huom. 96kk maksuajalle ei ole saatavilla isompaa viimeistä erää.



























































