Carado i447
68 480 € Toimistokulu 200 € ALV väh. Alk. 1016 €/kk
Perustiedot
| Vuosimalli | 2020 |
| Mittarilukema | 65 000 km |
| Vetotapa | Etuveto |
| Vaihteisto | Manuaali |
| Käyttövoima | Diesel |
| Rekisteritunnus | NLU-269 |
| Korimalli | Integroitu |
| Tehot | 118 kW |
| Henkilömäärä | 4 |
| Vuodepaikat | 4 |
| Pituus | 7 410 mm |
| Leveys | 2 320 mm |
| Omamassa | 3 082 kg |
| Kokonaismassa | 3 500 kg |
Varusteet
- ABS-jarrut
- Airbag
- Ajotietokone
- Bluetooth
- Erillisvuoteet
- Ilmastointi ajotilassa
- Ilmastointi: Manuaalinen
- Jalopuusomisteet
- Jääkaappi
- Kasetti WC
- Kasettiverhot
- Kattoluukku
- Keskuslukitus: Kaukosäätöinen
- Keskuslämmitys
- Käynnistyksenesto
- Lattialämmitys
- Lattiamatot asunto-osassa
- Liesi
- Lämminvesiboileri
- Markiisi
- Ohjaustehostin
- Pakastelokero
- Pesuallas
- Pyöräteline
- Radio
- Sisätilanpistoke
- Suihku
- Vetokoukku
- Turbo
- Trumatic
- TV-antenni tai lautasantenni
- Sähköpeilit
- Sähköpatruuna
Lisätiedot
Tyylikäs Carado valmiina reissuun!
Juuri huollettu ja jakopään hihna vaihdettu!
Varusteina esim:
- Asuintilan ilmastointi
- Ohjaamo ilmastointi
- Trumatic ilmakeskuslämmitys
- Lämminvesijärjestelmä
- ABS-jarrut
- Yhdistettävät erillisvuoteet takana
- Alaslaskuvuode edessä
- Iso jääkaappi pakastelokerolla
- Kaasuliesi kahdella polttimolla
- Kasetti WC
- Kasettiverhot
- Lattiamatot asunto-osassa,
- Markiisi
- Tilava takatalli
- Varusteltu luotettavalla 2.3L koneella, ajettu vain 65tkm!
YM!
Tähänkin matkailuautoon saatavilla lisävarusteita asennettuna. Kysy lisää myyjältämme!
Soita ja sovi näyttö P. 010 279 9970
Vaihdossa henkilö-, paketti- ja matkailuautot, vaunut, mönkijät, moottoripyörät, moottorikelkat, veneet, vesijetit ym.
Rahoituslaskuri
Kuukausierä
€/kk
Todellinen vuosikorko: %
Luottohinta yhteensä: €
Käsiraha- ja maksuaikamääritykset ovat viitteellisiä. Rahoitus vaatii erillisen luottopäätöksen. Huom. 96kk maksuajalle ei ole saatavilla isompaa viimeistä erää.















































