Dethleffs Espirit
19 980 € Toimistokulu 200 € Alk. 316 €/kk
Perustiedot
| Vuosimalli | 2000 |
| Mittarilukema | 167 000 km |
| Vetotapa | Etuveto |
| Vaihteisto | Manuaali |
| Käyttövoima | Diesel |
| Rekisteritunnus | VOG-547 |
| Korimalli | Puoli-integroitu |
| Tehot | 90 kW |
| Henkilömäärä | 8 |
| Vuodepaikat | 6 |
| Pituus | 8 130 mm |
| Leveys | 2 250 mm |
| Omamassa | 3 705 kg |
| Kokonaismassa | 4 500 kg |
Varusteet
- Etukatos
- Huoltokirja
- Hälytin
- Jalopuusomisteet
- Jääkaappi
- Ilmastointi asuintilassa
- Äänentoistojärjestelmä
- Vetokoukku
- Turbo
- Trumatic
- TV-antenni tai lautasantenni
- Sähkörappu
- Suihku
- Sisätilanpistoke
- Radio
- Pyöräteline
- Pesuallas
- Parivuode
- Pakastelokero
- Ohjaustehostin
- Navigaattori
- Mikroaaltouuni
- Markiisi
- Lämminvesiboileri
- Liesi
- Lattiamatot asunto-osassa
- Käynnistyksenesto
- Keskuslämmitys
- Kattoluukku
- Kattokaiteet/tikkaat
- Kasettiverhot
- Kasetti WC
Lisätiedot
Hulppean kokoinen yli 8m maantieristeilijä, käyttövalmiina seuraavalle! Hyvät varusteet! C-kortillinen
Varusteina esim:
- Trumatic ilmakeskuslämmitys
- Lämminvesijärjestelmä
- Suihku
- Invertteri
- Kattoilmastointi Dometic
- Rekisteröity 8:lle, turvavyöt 6:delle. Vuodepaikat 6:henkilölle.
- Auton keskiosassa pöytäryhmä, jossa istuinpaikat neljälle. Pöydästä tehtävissä vuode kahdelle.
- Pöytäryhmän toisella puolella, kaksi turvavyöllä varustettua sivupenkkiä.
- Ohjaamon yläpuolella vuodepaikat kahdelle
- Toiminnallinen L- mallin keittiö jossa kaasuliesi kolmella polttimolla
- Iso jääkaappi, erillisellä pakastelokerolla
- Takatallissa komperssorijääkaappi
- Mikro
- Takatallin yläpuolella, tilava parivuode kahdelle
- Alkuperäinen mattosarja + Thermomatot lattiassa
- Tilava takatalli
- Polkupyöräteline
- Vetokoukku
- Skootteriteline
- Ledbar lisävalo keulalla
- Karjapuskuri
- Kaasu + narkoosihälyytin
- Hyvin huolettu, startti 159tkm, jakopää tehty 154tkm, Turbo uusittu 149tkm YM
- Huoltokirja
- Tarvitsee C-kortin
Katsastetaan ennen luovutusta!
YM!
Soita ja sovi näyttö P. 010 279 9970
Vaihdossa, henkilö, paketti ja matkailuautot, -vaunut, mönkijät, moottoripyörät, moottorikelkat, veneet, vesijetit ym..
Rahoituslaskuri
Kuukausierä
€/kk
Todellinen vuosikorko: %
Luottohinta yhteensä: €
Käsiraha- ja maksuaikamääritykset ovat viitteellisiä. Rahoitus vaatii erillisen luottopäätöksen. Huom. 96kk maksuajalle ei ole saatavilla isompaa viimeistä erää.













































































