Dethleffs Globebus
24 980 € Toimistokulu 200 € Alk. 389 €/kk
Perustiedot
| Vuosimalli | 2005 |
| Mittarilukema | 204 000 km |
| Vetotapa | Etuveto |
| Vaihteisto | Manuaali |
| Käyttövoima | Diesel |
| Rekisteritunnus | GJZ-854 |
| Korimalli | Puoli-integroitu |
| Tehot | 81 kW |
| Henkilömäärä | 4 |
| Vuodepaikat | 3 |
| Pituus | 5 750 mm |
| Leveys | 2 100 mm |
| Omamassa | 2 530 kg |
| Kokonaismassa | 3 495 kg |
Varusteet
- CD-soitin
- Ajotietokone
- Erikoisvanteet
- Etukatos
- Huoltokirja
- Ilmastointi ajotilassa
- Jääkaappi
- Kahdet renkaat
- Kasetti WC
- Kasettiverhot
- Kattoluukku
- Keskuslämmitys
- Käynnistyksenesto
- Lattiamatot asunto-osassa
- Liesi
- Lohkolämmitin
- Lämminvesiboileri
- Markiisi
- Ohjaustehostin
- Pakastelokero
- Parivuode
- Pesuallas
- Pysäköintikamera
- Radio
- Sisätilanpistoke
- Pyöräteline
- Suihku
- Turbo
- Vetokoukku
Lisätiedot
Kompaktin kokoinen reissuauto valmiina uusiin seikkailuihin, tilavampi vaihtoehto retkeilyautolle!
Tällä designilla harvoin tarjolla!
Varusteina esim:
- Trumatic -ilmakeskuslämmitys
- Lämminvesi
- Suihku
- Kotelomarkiisi
- Pyöränkuljetusteline
- Hyvän kokoinen säilytystila parivuoteen alla, tilaan luukku ulkopuolelta
- Ohjaamoilmastointi
- Lohkolämmitin + sisäpistoke
- Huoltokirja
- Kahdet renkaat
- Vetokoukku
Ym!
Soita ja sovi näyttö P. 010 279 9970
Vaihdossa, henkilö, paketti ja matkailuautot, -vaunut, mönkijät, moottoripyörät, veneet, vesijetit ym..
Rahoituslaskuri
Kuukausierä
€/kk
Todellinen vuosikorko: %
Luottohinta yhteensä: €
Käsiraha- ja maksuaikamääritykset ovat viitteellisiä. Rahoitus vaatii erillisen luottopäätöksen. Huom. 96kk maksuajalle ei ole saatavilla isompaa viimeistä erää.















































