Dethleffs T 6611
56 880 € Toimistokulu 200 € Alk. 849 €/kk
Perustiedot
| Vuosimalli | 2017 |
| Mittarilukema | 53 500 km |
| Vetotapa | Etuveto |
| Vaihteisto | Manuaali |
| Käyttövoima | Diesel |
| Rekisteritunnus | NKS-334 |
| Korimalli | Puoli-integroitu |
| Tehot | 109 kW |
| Henkilömäärä | 4 |
| Vuodepaikat | 4 |
| Pituus | 6 960 mm |
| Leveys | 2 330 mm |
| Omamassa | 2 948 kg |
| Kokonaismassa | 3 499 kg |
Varusteet
- Alde
- Eristetty harmaavesisäiliö
- Ilmastointi ajotilassa
- Huoltokirja
- Sähköpatruuna
- Sähkökäyttöiset ikkunat
- Markiisi
- Lämminvesiboileri
- Pyöräteline
- TV-antenni tai lautasantenni
- Vakionopeudensäädin
- Jääkaappi
- Kasetti WC
- Airbag
- ABS-jarrut
- Lattiamatot asunto-osassa
- Ajotietokone
- Lattialämmitys
- Pysäköintikamera
- Erillisvuoteet
- Jalopuusomisteet
- Kasettiverhot
- Kattoluukku
- Keskuslukitus: Avaimella
- Keskuslämmitys
- Käynnistyksenesto
- Liesi
- Luistonesto
- Nestekiertolämmitys
- Ohjaustehostin
- Pakastelokero
- Pesuallas
- Suihku
- Sähköpeilit
- Sähkörappu
Lisätiedot
Dethleffs T6611 nestekiertolämmitteinen laadukas retkipeli seuraavalle!
Varusteina esim:
- Alde nestekiertolämmitys myös lattiassa
- Lämminvesiboileri
- Suihku
- Markiisi
- Eristetty harmaavesisäiliö
- Jehrnet premium äänentoisto
- Ilmastointi ajotilassa
- Huoltokirja
- Sähköpatruuna
- Sähkökäyttöiset ikkunat
- Pyöräteline
- TV-antenni tai lautasantenni
- Vakionopeudensäädin
- Jääkaappi
- Kasetti WC
- Airbag
- ABS-jarrut
- Lattiamatot asunto-osassa
- Ajotietokone
- Pysäköintikamera
- Erillisvuoteet
- Kaasuliesi
- Luistonesto
- Ohjaustehostin
- Pakastelokero
- Pesuallas
- Suihku
- Sähköpeilit
- Sähkörappu
YM
Soita ja sovi näyttö P. 010 279 9970
Vaihdossa, henkilö, paketti ja matkailuautot, -vaunut, mönkijät, moottoripyörät, moottorikelkat, veneet, vesijetit ym..
Rahoituslaskuri
Kuukausierä
€/kk
Todellinen vuosikorko: %
Luottohinta yhteensä: €
Käsiraha- ja maksuaikamääritykset ovat viitteellisiä. Rahoitus vaatii erillisen luottopäätöksen. Huom. 96kk maksuajalle ei ole saatavilla isompaa viimeistä erää.







































































