Etrusco CV 600 DF
57 880 € Toimistokulu 200 € Alk. 863 €/kk
Perustiedot
| Vuosimalli | 2023 |
| Mittarilukema | 33 510 km |
| Vetotapa | Etuveto |
| Vaihteisto | Automaatti |
| Käyttövoima | Diesel |
| Rekisteritunnus | FSL-526 |
| Korimalli | Retkeilyauto |
| Tehot | 125 kW |
| Henkilömäärä | 4 |
| Vuodepaikat | 3 |
| Pituus | 5 980 mm |
| Leveys | 2 060 mm |
| Omamassa | 2 766 kg |
| Kokonaismassa | 3 500 kg |
Varusteet
- Sähkörappu
- Trumatic
- Vakionopeudensäädin
- Airbag
- Ajotietokone
- Bluetooth
- Erikoisvanteet
- Etukatos
- Huoltokirja
- Ilmastointi ajotilassa
- Jalopuusomisteet
- Jääkaappi
- Kasetti WC
- Kasettiverhot
- Kattoluukku
- Keskuslukitus: Kaukosäätöinen
- Keskuslämmitys
- Käynnistyksenesto
- Liesi
- Luistonesto
- Lämminvesiboileri
- Markiisi
- Ohjaustehostin
- Pakastelokero
- Parivuode
- Pesuallas
- Pysäköintikamera
- Pyöräteline
- Radio
- Suihku
- Sähkökäyttöiset ikkunat
- Sähköpeilit
- Xenon valot
- Turbo
- Sumuvalot
- ABS-jarrut
- Ajonvakautusjärjestelmä
- Ilmastointi: Manuaalinen
Lisätiedot
Tyylikäs, vähän ajettu Hymer-konsernin tuote. Loistava vaihtoehto uudelle!
Varusteina esim:
- Trumatic-ilmakeskuslämmitys
- Lämminvesijärjestelmä
- Suihku + ulkosuihkumahdollisuus
- Tyylikäs vaalea sisusta, puolinahkaverhoilulla
- Edessä kääntyvät nk. kapteenin penkit
- Pöytäryhmä, josta tehtävissä vuode yhdelle (lapselle)
- Toiminnallinen keittiö, jossa kaasuliesi, vesipiste ja jääkaappi.
- Auton takaosassa parivuode kahdelle
- Kotelomarkiisi
- Polkupyöräteline kolmelle pyörälle
- 170 hv koneella, et jää jalkoihin liikenteessä
- Bi Xenon valot
- Automaattivaihteisto
- Sähkökäyttöiset ikkunat edessä
- Sähkösäätöiset peilit
- Monitoimiohjauspyörä
- Vakionopeudensäädin
- Sähkörappu
- Hyönteispuiteovi
- Sähköinen huoltokirja
- Peruutuskamera
- Valmius tuplahupiakuston asennukselle
- Vekkiverhot ohjaamossa
- Lämmitettävä tuulilasi
Ym.
Soita ja sovi näyttö P. 010 279 9970
Vaihdossa henkilö-, paketti- ja matkailuautot, vaunut, mönkijät, moottoripyörät, moottorikelkat, veneet, vesijetit ym.
Rahoituslaskuri
Kuukausierä
€/kk
Todellinen vuosikorko: %
Luottohinta yhteensä: €
Käsiraha- ja maksuaikamääritykset ovat viitteellisiä. Rahoitus vaatii erillisen luottopäätöksen. Huom. 96kk maksuajalle ei ole saatavilla isompaa viimeistä erää.





































































