Hymer C 642 cl
29 980 € Toimistokulu 200 € Alk. 461 €/kk
Perustiedot
| Vuosimalli | 2007 |
| Mittarilukema | 152 000 km |
| Vetotapa | Etuveto |
| Vaihteisto | Manuaali |
| Käyttövoima | Diesel |
| Rekisteritunnus | SBI-348 |
| Korimalli | Alkovi |
| Tehot | 96 kW |
| Henkilömäärä | 5 |
| Vuodepaikat | 6 |
| Pituus | 6 980 mm |
| Leveys | 2 350 mm |
| Omamassa | 3 070 kg |
| Kokonaismassa | 3 500 kg |
Varusteet
- ABS-jarrut
- Airbag
- Ajotietokone
- CD-soitin
- Huoltokirja
- Ilmastointi ajotilassa
- Jalopuusomisteet
- Jääkaappi
- Kahdet renkaat
- Kasetti WC
- Kasettiverhot
- Kattoluukku
- Keskuslämmitys
- Käynnistyksenesto
- Liesi
- Lämminvesiboileri
- Ohjaustehostin
- Pakastelokero
- Parivuode
- Pesuallas
- Pyöräteline
- Radio
- Sisätilanpistoke
- Suihku
- Sähkökäyttöiset ikkunat
- Sähköpatruuna
- Sähköpeilit
- Sähkörappu
- Trumatic
- Turbo
- Vakionopeudensäädin
Lisätiedot
Siistikuntoinen, vähän ajettu Hymer hyvällä pohjaratkaisulla!
Vääntävä ja taloudellinen 2200cm3 turbodiesel!
Hyvä huoltohistoria
Turvavyöt ja vuodepaikat kuudelle. Rekisteröity viidelle.
Tehokas ja nopea Truma ilmakeskuslämmitys kaasulla ja sähköllä
Lämmin vesi + suihku
Kaksi pöytäryhmää, molemmista sijattavissa vuoteet kahdelle
Kätevä, ylös nostettava vuode alkovissa, antaa mukavasti avaruutta ylös nostettuna!
Pyöränkuljetusteline 4:lle pyörälle
Kahdet renkaat
Vakionopeussäädin
Sähköpeilit
Sähköikkunat
ym!
Rahoitus alkaen 299e /kk
Soita ja sovi näyttö P. 010 279 9971
Vaihdossa henkilö-, paketti- ja matkailuautot, vaunut, mönkijät, moottoripyörät, veneet, vesijetit ym..
Rahoituslaskuri
Kuukausierä
€/kk
Todellinen vuosikorko: %
Luottohinta yhteensä: €
Käsiraha- ja maksuaikamääritykset ovat viitteellisiä. Rahoitus vaatii erillisen luottopäätöksen. Huom. 96kk maksuajalle ei ole saatavilla isompaa viimeistä erää.

















































