Hymer Classic
21 980 € Toimistokulu 200 € Alk. 345 €/kk
Perustiedot
| Vuosimalli | 2002 |
| Mittarilukema | 155 000 km |
| Vetotapa | Etuveto |
| Vaihteisto | Manuaali |
| Käyttövoima | Diesel |
| Rekisteritunnus | KLG-265 |
| Korimalli | Integroitu |
| Tehot | 94 kW |
| Henkilömäärä | 5 |
| Vuodepaikat | 5 |
| Pituus | 6 150 mm |
| Leveys | 2 260 mm |
| Omamassa | 2 940 kg |
| Kokonaismassa | 3 400 kg |
Varusteet
- CD-soitin
- Jääkaappi
- Kasetti WC
- Kasettiverhot
- Kattoluukku
- Kerrossänky
- Keskuslämmitys
- Käynnistyksenesto
- Liesi
- Lämminvesiboileri
- Markiisi
- Ohjaustehostin
- Pakastelokero
- Parivuode
- Pesuallas
- Radio
- Sisätilanpistoke
- Suihku
- Trumatic
- Takakeittiö
- Huoltokirja
- Turbo
- Kahdet renkaat
Lisätiedot
Hyväkuntoinen klassikko-Hymer kohtuukilometreillä!
Tehokas ja nopea Trumatic -ilmakeskuslämmitys!
Juuri uusittu, tehokas kompressorijääkaappi!
Takakeittiö
Liesi kolmella polttimella
Laskuvuode
Vuodepaikat viidelle
Jakopää juuri laitettu!
Kotelomarkiisi
Kahdet renkaat
Ym!
Soita ja sovi näyttö P. 010 279 9971
Vaihdossa, henkilö, paketti ja matkailuautot, -vaunut, mönkijät, moottoripyörät, moottorikelkat, veneet, vesijetit ym..
Rahoituslaskuri
Kuukausierä
€/kk
Todellinen vuosikorko: %
Luottohinta yhteensä: €
Käsiraha- ja maksuaikamääritykset ovat viitteellisiä. Rahoitus vaatii erillisen luottopäätöksen. Huom. 96kk maksuajalle ei ole saatavilla isompaa viimeistä erää.











































