Knaus Live
59 980 € Toimistokulu 200 € Alk. 893 €/kk
Perustiedot
| Vuosimalli | 2019 |
| Mittarilukema | 87 500 km |
| Vetotapa | Etuveto |
| Vaihteisto | Automaatti |
| Käyttövoima | Diesel |
| Rekisteritunnus | KOE-351 |
| Korimalli | Puoli-integroitu |
| Tehot | 110 kW |
| Henkilömäärä | 5 |
| Vuodepaikat | 5 |
| Pituus | 7 520 mm |
| Leveys | 2 320 mm |
| Omamassa | 3 133 kg |
| Kokonaismassa | 3 500 kg |
Varusteet
- Alde
- Ajotietokone
- Aurinkopaneeli
- Huoltokirja
- Ilmastointi ajotilassa
- Sähköpatruuna
- Sähkökäyttöiset ikkunat
- Turbo
- ABS-jarrut
- Airbag
- Erikoisvanteet
- Markiisi
- Lattialämmitys
- Lämminvesiboileri
- Pyöräteline
- Kääntyvät ohjaamon penkit
- Vakionopeudensäädin
- Automaattivaihteisto
- Sähkörappu
- Sähköpeilit
- Suihku
- Sisätilanpistoke
- Pesuallas
- Parivuode
- Ohjaustehostin
- Nestekiertolämmitys
- Luistonesto
- Liesi
- Käynnistyksenesto
- Keskuslämmitys
- Keskuslukitus: Avaimella
- Keskuslukitus: Kaukosäätöinen
- Kattoluukku
- Kasettiverhot
- Kasetti WC
- Jääkaappi
- Jalopuusomisteet
- Pysäköintikamera
Lisätiedot
Tyylikäs ja laadukas Knaus Live Wave 700MEG käyttövalmiina seuraavalle!
Varusteina esim:
- Alde-nestekiertolämmitys
- Sähköinen lattialämmitys
- Lämmin vesi
- Suihku
- Aurinkopaneeli
- Kääntyvät ohjaamon penkit eli nk. "kapteenin istuimet"
- Tyylikäs sisustus ja verhoilu
- Pöytäryhmä, johon mahtuu hyvin viettämään iltaa. Tehtävissä vuodepaikka yhdelle.
- Pöytäryhmän yläpuolella alaslaskuvuode, jossa vuodepaikat kahdelle
- Toiminnallinen keittiö, jossa kaasuliesi ja korkea jääkaappi
- Auton takaosassa yhdistettävät erillisvuoteet
- Ajotietokone
- Huoltokirja
- Ilmastointi ajotilassa
- Sähköpatruuna
- Sähkökäyttöiset ikkunat
- Erikoisvanteet
- Pyöräteline
- Peruutuskamera
- Vakionopeudensäädin
- Automaattivaihteisto
- Sähkörappu
- Sähköpeilit
- Ei AdBlue-järjestelmää
- Remis-vekkiverhot ohjaamossa
- Multimediasoitin navigaattorilla
YM
Soita ja sovi näyttö P. 010 279 9970
Vaihdossa henkilö-, paketti- ja matkailuautot, vaunut, mönkijät, moottoripyörät, moottorikelkat, veneet, vesijetit ym.
Rahoituslaskuri
Kuukausierä
€/kk
Todellinen vuosikorko: %
Luottohinta yhteensä: €
Käsiraha- ja maksuaikamääritykset ovat viitteellisiä. Rahoitus vaatii erillisen luottopäätöksen. Huom. 96kk maksuajalle ei ole saatavilla isompaa viimeistä erää.







































































