Mercedes-Benz Casa Car
39 980 € Toimistokulu 200 € Alk. 605 €/kk
Perustiedot
| Vuosimalli | 2012 |
| Mittarilukema | 98 000 km |
| Vetotapa | Takaveto |
| Vaihteisto | Manuaali |
| Käyttövoima | Diesel |
| Rekisteritunnus | NIC-216 |
| Korimalli | Retkeilyauto |
| Tehot | 95 kW |
| Päästöt | 211 g/km |
| Henkilömäärä | 4 |
| Vuodepaikat | 2 |
| Pituus | 5 910 mm |
| Leveys | 1 990 mm |
| Omamassa | 2 840 kg |
| Kokonaismassa | 3 500 kg |
Varusteet
- Ajotietokone
- Kasetti WC
- Kahdet renkaat
- Jääkaappi
- Jalopuusomisteet
- Pakastelokero
- Ohjaustehostin
- Mikroaaltouuni
- Markiisi
- Lämminvesiboileri
- Luistonesto
- Lattiamatot asunto-osassa
- Pesuallas
- Pysäköintikamera
- Radio
- Sisätilanpistoke
- Sähkökäyttöiset ikkunat
- Sähköpeilit
- Trumatic
- Vetokoukku
- CD-soitin
- Ilmastointi: Manuaalinen
- Penkinlämmittimet
- Vuode
- Airbag
- ABS-jarrut
- Erikoisvanteet
- Etukatos
- Kasettiverhot
- Kattoluukku
- Keskuslukitus: Kaukosäätöinen
- Keskuslämmitys
- Käynnistyksenesto
- Liesi
- Sähköpatruuna
- TV-antenni tai lautasantenni
- Turbo
- Huoltokirja
Lisätiedot
Loistava yhdistelmä retkeilyyn, Mercedeksen Sprinter lujalla tekniikalla ja kotimaisen CasaCarin caravan-tekniikka! Reissuvalmis peli seuraavalle omistajalle.
Varusteina esim:
- Trumatic ilmakeskuslämmitys kaasulla sekä sähköllä
-Lämmin vesi
- Kompaktit sisätilat, velourtyyppisellä verhoilulla
- Iso kolmitoiminen jääkaappi erillisellä pakastinosalla
- Kaasuliesi
- Mikroaaltouuni
- Tv ( Toimintaa ei testattu)
- Kasetti-Wc
- Vuode 106 x 176cm
- Vuoteen alla säilytystila
- Peruutuskamera
- Sähkökäyttöiset etuikkunat
- Sähkösäätöiset peilit
-Vetokoukku
- Monitoimiohjauspyörä
- Kotelomarkiisi
- Kääntyvät ns.kapteeninpenkit
- 2 x hyväkuntoiset renkaat, kesärenkaat aluvanteilla
- Ruostesuojattu!
Ym.
Soita ja sovi näyttö P. 010 279 9971
Vaihdossa henkilö-, paketti- ja matkailuautot, vaunut, mönkijät, moottoripyörät, moottorikelkat, veneet, vesijetit ym.
Rahoituslaskuri
Kuukausierä
€/kk
Todellinen vuosikorko: %
Luottohinta yhteensä: €
Käsiraha- ja maksuaikamääritykset ovat viitteellisiä. Rahoitus vaatii erillisen luottopäätöksen. Huom. 96kk maksuajalle ei ole saatavilla isompaa viimeistä erää.





















































