Niesmann+Bischoff ARTO 69
34 980 € Toimistokulu 200 € Alk. 533 €/kk
Perustiedot
| Vuosimalli | 2007 |
| Mittarilukema | 270 100 km |
| Vetotapa | Etuveto |
| Vaihteisto | Manuaali |
| Käyttövoima | Diesel |
| Rekisteritunnus | TSI-851 |
| Korimalli | Integroitu |
| Tehot | 115 kW |
| Henkilömäärä | 4 |
| Vuodepaikat | 4 |
| Pituus | 7 170 mm |
| Leveys | 2 300 mm |
| Omamassa | 3 140 kg |
| Kokonaismassa | 3 500 kg |
Varusteet
- ABS-jarrut
- Alde
- CD-soitin
- Eristetty harmaavesisäiliö
- Huoltokirja
- Ilmastointi ajotilassa
- Jääkaappi
- Kahdet renkaat
- Kasetti WC
- Kasettiverhot
- Kattoluukku
- Keskuslämmitys
- Lattiamatot asunto-osassa
- Liesi
- Lämminvesiboileri
- Markiisi
- Mikroaaltouuni
- Nestekiertolämmitys
- Ohjaustehostin
- Pakastelokero
- Parivuode
- Pesuallas
- Pysäköintikamera
- Radio
- Sisätilanpistoke
- Suihku
- Sumuvalot
- Sähköpatruuna
- Sähköpeilit
- Sähkörappu
- Tukijalat
- Tuplapohja
- Turbo
- Vakionopeudensäädin
- Vetokoukku
- Etukatos
- Ilmastointi: Manuaalinen
Lisätiedot
Oman aikansa ja ikäluokkansa lippulaivatuote. Laadukas ja hiljainen matkailuauto B-kortillisena! Arto 69PL Niesmann+Bischoff.
Kilometrit ei tässä autossa juurikaan näy ja auto on säännöllisesti huollettu! Erittäin asiallinen ja siisti sisältäkin!
Varusteina esim:
- Vääntävä 3.0 L ketjukone
- Alde- nestekiertolämmitys
- Lattialämmitys
-Ilmastointi ohjaamossa
- Kaksoispohja
- Sähkörappu jonka saa ohjaamosta myös ulos ja sisään
- Aurinkoverhot sähköllä ohjaamossa
- Sähkökäyttöinen markiisi
- Iso ja tilava takatalli
- Vetokoukku
- Peruutuskamera
- Kattotuuletin sisään- ja ulos tuuletustoiminnolla
- Suihkukaappi
- Wc
- Pitkittäinen parivuode
- Hubbed parivuode ohjaamon päällä
- Iso pöytäryhmä johon mahtuu isompikin seurue iltaa viettämään
- Toiminnallinen L-mallinen keittiö
- Kolmitoiminen Jääkaappi, ergonomisella käyttökorkeudella
- Mikroaaltouuni
- Vetokoukku, 2000 kg:n vetomassalla
- Stereot + äänentoistojärjestelmä
Ym.
Säännöllisesti huollettu, viimeisin huolto 6/2025/ 268 tkm.
Tässä laadukas ja hyvin varusteltu auto ,valmis vaikka heti reissuun!
Rahoitus alkaen 552 e/kk, jopa ilman käsirahaa!
Soita ja sovi näyttö P. 010 279 9970
Vaihdossa henkilö-, paketti- ja matkailuautot, vaunut, mönkijät, moottoripyörät, moottorikelkat, veneet, vesijetit ym.
Rahoituslaskuri
Kuukausierä
€/kk
Todellinen vuosikorko: %
Luottohinta yhteensä: €
Käsiraha- ja maksuaikamääritykset ovat viitteellisiä. Rahoitus vaatii erillisen luottopäätöksen. Huom. 96kk maksuajalle ei ole saatavilla isompaa viimeistä erää.























































