Pössl 2 WIN
39 680 € Toimistokulu 200 € Alk. 601 €/kk
Perustiedot
| Vuosimalli | 2012 |
| Mittarilukema | 109 000 km |
| Vetotapa | Etuveto |
| Vaihteisto | Manuaali |
| Käyttövoima | Diesel |
| Rekisteritunnus | SKN-506 |
| Korimalli | Retkeilyauto |
| Tehot | 109 kW |
| Henkilömäärä | 4 |
| Vuodepaikat | 3 |
| Pituus | 6 000 mm |
| Leveys | 2 050 mm |
| Omamassa | 2 918 kg |
| Kokonaismassa | 3 300 kg |
Varusteet
- ABS-jarrut
- Airbag
- Ajonvakautusjärjestelmä
- Ajotietokone
- Audio-liitäntä
- CD-soitin
- Huoltokirja
- Ilmastointi: Manuaalinen
- Jääkaappi
- Kahdet renkaat
- Kasetti WC
- Kasettiverhot
- Kattoluukku
- Keskuslukitus: Kaukosäätöinen
- Keskuslämmitys
- Käynnistyksenesto
- Liesi
- Lämminvesiboileri
- Ohjaustehostin
- Pakastelokero
- Parivuode
- Pesuallas
- Radio
- Sisätilanpistoke
- Suihku
- Sähkökäyttöiset ikkunat
- Trumatic
- Turbo
- Vetokoukku
- Sähköpeilit
- Sähkörappu
- TV-antenni tai lautasantenni
- Vakionopeudensäädin
- Lohkolämmitin
- Ilmastointi ajotilassa
Lisätiedot
Vähän ajettu, hyvin huollettu Pössl retkiauto!
Vääntävä ja taloudellinen 150hv Multijet!
Hyvin huollettu auto. Jakohihna + vesipumppu juuri laitettu
Ohjaamoilmastointi
Tehokas Truma ilmakeskuslämmitys
Lämmin vesi
Suihku
Kapteeninpenkit
Tv (toimintaa ei tarkistettu)
Kahdet renkaat
Thermopeitot
Vetokoukku
Huoltokirja
Vakionop.säädin.
Ym.
Soita ja sovi näyttö P. 010 279 9971
Vaihdossa henkilö-, paketti- ja matkailuautot, vaunut, mönkijät, moottoripyörät, moottorikelkat, veneet, vesijetit ym.
Rahoituslaskuri
Kuukausierä
€/kk
Todellinen vuosikorko: %
Luottohinta yhteensä: €
Käsiraha- ja maksuaikamääritykset ovat viitteellisiä. Rahoitus vaatii erillisen luottopäätöksen. Huom. 96kk maksuajalle ei ole saatavilla isompaa viimeistä erää.

















































