Rapido V55
49 880 € Toimistokulu 200 € Alk. 748 €/kk
Perustiedot
| Vuosimalli | 2015 |
| Mittarilukema | 67 000 km |
| Vetotapa | Etuveto |
| Vaihteisto | Automaatti |
| Käyttövoima | Diesel |
| Rekisteritunnus | COX-667 |
| Korimalli | Retkeilyauto |
| Tehot | 109 kW |
| Päästöt | 189 g/km |
| Henkilömäärä | 4 |
| Vuodepaikat | 3 |
| Pituus | 6 000 mm |
| Leveys | 2 050 mm |
| Omamassa | 2 995 kg |
| Kokonaismassa | 3 500 kg |
Varusteet
- ABS-jarrut
- Aurinkopaneeli
- Huoltokirja
- Ilmastointi ajotilassa
- Nahkasisusta
- Parivuode
- Vakionopeudensäädin
- Turbo
- Trumatic
- TV-antenni tai lautasantenni
- Sähkörappu
- Sähköpeilit
- Sähkökäyttöiset ikkunat
- Suihku
- Sisätilanpistoke
- Radio
- Pyöräteline
- Pysäköintikamera
- Pesuallas
- Pakastelokero
- Ohjaustehostin
- Navigaattori
- Markiisi
- Lämminvesiboileri
- Luistonesto
- Lohkolämmitin
- Lattiamatot asunto-osassa
- Liesi
- Käynnistyksenesto
- Keskuslämmitys
- Keskuslukitus: Kaukosäätöinen
- Kattoluukku
- Kasettiverhot
- Kasetti WC
- Jääkaappi
- Jalopuusomisteet
- Erikoisvanteet
- Bluetooth
- Ajotietokone
- Airbag
- Etukatos
- Ilmastointi: Manuaalinen
Lisätiedot
Tyylikkäällä, vaalealla nahkasisustalla varustettu Automaatti Rapido, käyttövalmiina seuraavalle!
Rapidon laadukas sisusta ja toimivat tilaratkaisut, tekevät tästä autosta upean matkakumppanin!
Varusteina esim:
- Tehokas ilmakeskuslämmitys
- Lämminvesijärjestelmä
- Erillinen suihkukaappi
- Korkea jääkaappi
- Kaasuliesi kahdella polttimolla
- Vaalea nahkasisusta verhoilu
- Mattosarja asuinosassa
- Invertteri
- Tv ( Toimintaa ei testattu) + satelliittilautanen
- Aurinkopaneeli
- Ohjaamossa kääntyvät "kapteenin penkit"
- Sähkökäyttöiset ikkunat edessä
- Sähkösäätöiset peilit
- Automaattivaihteisto
- Vakionopeus säädin
- Alpine multimediasoitin puhelinintegroinnilla
- Takaoven kohdalle thermo seinä
- Ohjaamon pimentävät vekkiverhot etu ja sivulaseissa
- Peruutuskamera
- Ilmastointi ajotilassa
- Kotelomarkiisi
- Hyönteispuiteovi liukuovessa
- Ulkosuihkumahdollisuus
Ym.
Jakopään huolto tehty 11/2025
Erittäin hieno auto! Tätä kannattaa tulla katsomaan kauempaakin!
Saatavilla Svm-FinnTakuu- lisäturva alkaen 646 €!
Soita ja sovi näyttö P. 010 279 9970
Vaihdossa henkilö-, paketti- ja matkailuautot, vaunut, mönkijät, moottoripyörät, moottorikelkat, veneet, vesijetit ym.
Rahoituslaskuri
Kuukausierä
€/kk
Todellinen vuosikorko: %
Luottohinta yhteensä: €
Käsiraha- ja maksuaikamääritykset ovat viitteellisiä. Rahoitus vaatii erillisen luottopäätöksen. Huom. 96kk maksuajalle ei ole saatavilla isompaa viimeistä erää.



























































