Roadcar R640
56 980 € Toimistokulu 200 € Alk. 850 €/kk
Perustiedot
| Vuosimalli | 2023 |
| Mittarilukema | 76 000 km |
| Vetotapa | Etuveto |
| Vaihteisto | Manuaali |
| Käyttövoima | Diesel |
| Rekisteritunnus | YMA-597 |
| Korimalli | Retkeilyauto |
| Tehot | 121 kW |
| Päästöt | 270 g/km |
| Henkilömäärä | 4 |
| Vuodepaikat | 3 |
| Pituus | 6 360 mm |
| Leveys | 2 050 mm |
| Omamassa | 2 790 kg |
| Kokonaismassa | 3 500 kg |
Varusteet
- ABS-jarrut
- Airbag
- Ajonvakautusjärjestelmä
- Ajotietokone
- Bluetooth
- Erikoisvanteet
- Huoltokirja
- Ilmastointi ajotilassa
- Jääkaappi
- Kahdet renkaat
- Kasetti WC
- Kasettiverhot
- Kattoluukku
- Keskuslukitus: Kaukosäätöinen
- Keskuslämmitys
- Käynnistyksenesto
- Liesi
- Lämminvesiboileri
- Luistonesto
- Ohjaustehostin
- Pakastelokero
- Parivuode
- Pesuallas
- Radio
- Sisätilanpistoke
- Suihku
- Sähkökäyttöiset ikkunat
- Sähköpatruuna
- Sähköpeilit
- Sähkörappu
- Trumatic
- Turbo
- Vakionopeudensäädin
- Vetokoukku
- Erillisvuoteet
Lisätiedot
Hieno, Pösslin tehtaalla valmistettu myrskynharmaa 640:nen tyylikkäällä vaalealla sisustalla!
Tehokkaalla 165 hv moottorilla!
Lämmitys Trumatic 6E sähköllä ja kaasulla
Erillivuoteet/parivuode
Lämminvesijärjestelmä
Pilotti-istuimet
Suihku
Kompressorijääkaappi
Parivuode 185x195cm
Pöytäryhmästä lisävuode
Invertteri
Sähköporras
Vetokoukku
Aluvanteet
Kahdet renkaat. Kesärenkaat tyylikkäillä, mustilla aluvanteilla
Ym!
Tähänkin autoon lisävarusteet asennettuna kauttamme, kysy lisää myyjältä!
Saatavilla Svm-FinnTakuu- lisäturva alkaen 646 €!
Soita ja sovi näyttö P. 010 279 9971
Vaihdossa henkilö-, paketti- ja matkailuautot, vaunut, mönkijät, moottoripyörät, moottorikelkat, veneet, vesijetit ym.
Rahoituslaskuri
Kuukausierä
€/kk
Todellinen vuosikorko: %
Luottohinta yhteensä: €
Käsiraha- ja maksuaikamääritykset ovat viitteellisiä. Rahoitus vaatii erillisen luottopäätöksen. Huom. 96kk maksuajalle ei ole saatavilla isompaa viimeistä erää.













































