Sunlight V60
51 980 € Toimistokulu 200 € Alk. 778 €/kk
Perustiedot
| Vuosimalli | 2022 |
| Mittarilukema | 50 000 km |
| Vetotapa | Etuveto |
| Vaihteisto | Manuaali |
| Käyttövoima | Diesel |
| Rekisteritunnus | NNS-915 |
| Korimalli | Puoli-integroitu |
| Tehot | 103 kW |
| Henkilömäärä | 4 |
| Vuodepaikat | 3 |
| Pituus | 5 950 mm |
| Leveys | 2 140 mm |
| Omamassa | 2 666 kg |
| Kokonaismassa | 3 500 kg |
Varusteet
- ABS-jarrut
- Airbag
- Ajotietokone
- Bluetooth
- Erikoisvanteet
- Huoltokirja
- Ilmastointi ajotilassa
- Jääkaappi
- Kasetti WC
- Kasettiverhot
- Kattoluukku
- Keskuslämmitys
- Liesi
- Lämminvesiboileri
- Markiisi
- Ohjaustehostin
- Pakastelokero
- Parivuode
- Pesuallas
- Pysäköintikamera
- Pyöräteline
- Radio
- Suihku
- Sähköpatruuna
- Sähköpeilit
- Sähkörappu
- Trumatic
- Turbo
- USB
- Vakionopeudensäädin
- Keskuslukitus: Kaukosäätöinen
- Jalopuusomisteet
- Etukatos
- Lattialämmitys
- Sisätilanpistoke
- Sähkökäyttöiset ikkunat
Lisätiedot
Siistikuntoinen Sunlight Adventure edition, alle 6m ketterä reissuauto, reissuvalmiina uusiin seikkailuihin!
Tyylikäs ulkonakö ja kompakti koko, urbaanimpaankin retkeilyyn!
Varusteina esim:
- Trumatic ilmakeskuslämmitys kaasulla ja sähköllä
- Lattialämmitys
- Lämminvesiboileri
- Suihku
- Erikoisvanteet
- Huoltokirja
- Ilmastointi ajotilassa
- Jääkaappi pakastelokerolla
- Kasetti WC
- Kaasuliesi kolmella polttimolla
- Kotelomarkiisi
- Parivuode takana
- Pysäköintikamera
- Tukeva pyöräteline takana
- Radio
- Kääntyvät "ns.kapteenin penkit"
- Sähköpeilit
- Sähkörappu
- ABS-jarrut
- Airbag
- Ajotietokone
- Bluetooth
-Vakionopeudensäädin
Ym.
Saatavilla Svm-FinnTakuu- lisäturva alkaen 646 €!
Soita ja sovi näyttö P. 010 279 9970
Vaihdossa henkilö-, paketti- ja matkailuautot, vaunut, mönkijät, moottoripyörät, moottorikelkat, veneet, vesijetit ym.
Rahoituslaskuri
Kuukausierä
€/kk
Todellinen vuosikorko: %
Luottohinta yhteensä: €
Käsiraha- ja maksuaikamääritykset ovat viitteellisiä. Rahoitus vaatii erillisen luottopäätöksen. Huom. 96kk maksuajalle ei ole saatavilla isompaa viimeistä erää.



























































