Weinsberg Carabus
65 880 € Toimistokulu 200 € Alk. 979 €/kk
Perustiedot
| Vuosimalli | 2024 |
| Mittarilukema | 30 400 km |
| Vetotapa | Etuveto |
| Vaihteisto | Automaatti |
| Käyttövoima | Diesel |
| Rekisteritunnus | NOE-105 |
| Korimalli | Retkeilyauto |
| Tehot | 95 kW |
| Henkilömäärä | 4 |
| Vuodepaikat | 2 |
| Pituus | 5 980 mm |
| Leveys | 2 060 mm |
| Omamassa | 2 815 kg |
| Kokonaismassa | 3 500 kg |
Varusteet
- ABS-jarrut
- Bluetooth
- Huoltokirja
- Ilmastointi ajotilassa
- Ilmastointi: Automaattinen
- Jääkaappi
- Kasetti WC
- Kasettiverhot
- Kattoluukku
- Keskuslukitus: Kaukosäätöinen
- Keskuslämmitys
- Käynnistyksenesto
- Liesi
- Lämminvesiboileri
- MP3
- Markiisi
- Ohjaustehostin
- Pakastelokero
- Parivuode
- Pesuallas
- Pysäköintikamera
- Pyöräteline
- Radio
- Sisätilanpistoke
- Suihku
- Sähkökäyttöiset ikkunat
- Sähköpeilit
- Sähkörappu
- Turbo
- Vakionopeudensäädin
- Trumatic
- Navigaattori
- Luistonesto
- Erikoisvanteet
- Ajotietokone
- Airbag
- Ilmastointi: Manuaalinen
Lisätiedot
Tyylikäs, lähes uuden veroinen retkiauto hyvillä varusteilla!
Automaattivaihteet
Tehokas ja nopea diesel-käyttöinen Truma ilmakeskuslämmitys, ei kaasupullon vaihtoja!
Lämmin vesi
2 x ilmastointi
Ohjaamon vekkiverhot
Pyöräteline
Markiisi
Peruutuskamera
Ym!
Saatavilla Svm-FinnTakuu- lisäturva alkaen 646 €!
Soita ja sovi näyttö P. 010 279 9971
Vaihdossa henkilö-, paketti- ja matkailuautot, vaunut, mönkijät, moottoripyörät, moottorikelkat, veneet, vesijetit ym.
Rahoituslaskuri
Kuukausierä
€/kk
Todellinen vuosikorko: %
Luottohinta yhteensä: €
Käsiraha- ja maksuaikamääritykset ovat viitteellisiä. Rahoitus vaatii erillisen luottopäätöksen. Huom. 96kk maksuajalle ei ole saatavilla isompaa viimeistä erää.



























































