Adria Alpina
41 680 € Toimistokulu 200 € Alk. 629 €/kk
Perustiedot
| Vuosimalli | 2023 |
| Mittarilukema | 10 km |
| Rekisteritunnus | DSO-148 |
| Korimalli | Keskiakseliperävaunu (DC) |
| Pituus | 8 630 mm |
| Leveys | 2 460 mm |
| Omamassa | 1 770 kg |
| Kokonaismassa | 1 900 kg |
Varusteet
- Alde
- Huoltokirja
- Kasetti WC
- Kerrossänky
- Lattialämmitys
- Lämminvesiboileri
- Markiisi
- Mover
- Nestekiertolämmitys
- Ilmastointi: Automaattinen
- Audio-liitäntä
- Erikoisvanteet
- Eristetty harmaavesisäiliö
- Jääkaappi
- Kaasu-uuni
- Kasettiverhot
- Kattoluukku
- Lattiamatot asunto-osassa
- Liesi
- Mikroaaltouuni
- Pakastelokero
- Parivuode
- Pesuallas
- Suihku
- Sisätilanpistoke
- Sähköpatruuna
- TV-antenni tai lautasantenni
- USB
- Äänentoistojärjestelmä
Lisätiedot
Adria Alpinea 663 PT
- ALDE- nestekiertolämmitys
- Nestekiertoinen lattialämmitys
- Mover vaunun siirtäjä
- Ilmastointi / lämpöpumppu
- Iso jääkaappi
- Kaasu-uuni
- Mikro
- 3-liekkinen liesi
- Upea tunnelma valaistus
- Adria äänentoisto
- Usb-lataus pistokkeet sängyissä sekä pöytäryhmässä
- Adria lattiamatot
- LED-siluetti ulkovalaistus
- Saarekevuode
- 3-kerrossänky
- Pöytäryhmästä vuode kahdelle
- Erillinen suihkukaappi
- Tiiveystakuu voimassa.
Ym..
Hyvin vähän käytetty yksilö, lähes uuden veroinen.
Tätä kannattaa tulla katsomaan kauempaakin!
Soita ja sovi näyttö P. 010 279 9970
Vaihdossa henkilö-, paketti- ja matkailuautot, vaunut, mönkijät, moottoripyörät, moottorikelkat, veneet, vesijetit ym.
Rahoituslaskuri
Kuukausierä
€/kk
Todellinen vuosikorko: %
Luottohinta yhteensä: €
Käsiraha- ja maksuaikamääritykset ovat viitteellisiä. Rahoitus vaatii erillisen luottopäätöksen. Huom. 96kk maksuajalle ei ole saatavilla isompaa viimeistä erää.















































