Dethleffs Generation Scandinavia
37 980 € Toimistokulu 200 € Alk. 576 €/kk
Perustiedot
| Vuosimalli | 2019 |
| Rekisteritunnus | DKS-214 |
| Korimalli | Matkailuperävaunu (SE) |
| Henkilömäärä | 5 |
| Vuodepaikat | 5 |
| Pituus | 8 710 mm |
| Leveys | 2 500 mm |
| Omamassa | 1 926 kg |
| Kokonaismassa | 2 500 kg |
Varusteet
- Alde
- Erikoisvanteet
- Ilmastointi: Automaattinen
- Jääkaappi
- Kaasu-uuni
- Kasetti WC
- Kasettiverhot
- Kattoluukku
- Lattialämmitys
- Lattiamatot asunto-osassa
- Liesi
- Lämminvesiboileri
- Mover
- Nestekiertolämmitys
- Pakastelokero
- Parivuode
- Pesuallas
- Sisätilanpistoke
- Suihku
- Sähköpatruuna
- TV-antenni tai lautasantenni
- Tukijalat
Lisätiedot
Tyylikäs, ilmastoitu laatuvaunu saarekevuoteella!
Alde 3020 nestekeskuslämmitys kaasulla ja sähköllä
Nestekiertoinen lattialämmitys
Kattoilmastointi
4wd Mover kauko-ohjauksella
Etukeittiö jossa panoraamaikkuna ja kaasu-uuni sekä iso jääkaappi erillisellä pakastinosalla
Tilava oleskeluryhmä johon sijattavissa vuodepaikat 2-3:lle
Saarekevuode
Tilava takakylppäri jossa kunnollinen suihkutila
Kaasun ulosotto
Sähkön ulosotto
Kaksi tavaraluukkua ulkopuolelta
ym!
Soita ja sovi näyttö P. 010 279 9971
Vaihdossa henkilö-, paketti- ja matkailuautot, vaunut, mönkijät, moottoripyörät, moottorikelkat, veneet, vesijetit ym.
Rahoituslaskuri
Kuukausierä
€/kk
Todellinen vuosikorko: %
Luottohinta yhteensä: €
Käsiraha- ja maksuaikamääritykset ovat viitteellisiä. Rahoitus vaatii erillisen luottopäätöksen. Huom. 96kk maksuajalle ei ole saatavilla isompaa viimeistä erää.

















































