Fendt Diamant
9 980 € Toimistokulu 200 € Alk. 167 €/kk
Perustiedot
| Vuosimalli | 2000 |
| Rekisteritunnus | WPU-513 |
| Korimalli | Matkailuperävaunu (SE) |
| Henkilömäärä | 4 |
| Vuodepaikat | 4 |
| Pituus | 7 010 mm |
| Leveys | 2 200 mm |
| Omamassa | 1 320 kg |
| Kokonaismassa | 1 500 kg |
Varusteet
- Erillisvuoteet
- Jääkaappi
- Kasetti WC
- Kasettiverhot
- Kattoluukku
- Lämminvesiboileri
- Markiisi
- Mikroaaltouuni
- Pakastelokero
- Pesuallas
- Radio
- Trumatic
- Tukijalat
Lisätiedot
Laadukas Fendt erillisvuoteilla!
Trumatic -ilmakeskuslämmitys
Lämmin vesi
Bide-suihku
Ruokailuryhmästä sijattavissa parivuode
Toimiva, käytännöllinen takakeittiö
Mikroaaltouuni
Stereot
Kasetti-wc
Kotelomarkiisi
Aluvanteet
Ym!
Soita ja sovi näyttö P. 010 279 9971
Vaihdossa henkilö-, paketti- ja matkailuautot, vaunut, mönkijät, moottoripyörät, moottorikelkat, veneet, vesijetit ym
Rahoituslaskuri
Kuukausierä
€/kk
Todellinen vuosikorko: %
Luottohinta yhteensä: €
Käsiraha- ja maksuaikamääritykset ovat viitteellisiä. Rahoitus vaatii erillisen luottopäätöksen. Huom. 96kk maksuajalle ei ole saatavilla isompaa viimeistä erää.







































