Fendt Saphir
27 980 € Toimistokulu 200 € Alk. 432 €/kk
Perustiedot
| Vuosimalli | 2017 |
| Rekisteritunnus | DHV-882 |
| Korimalli | Matkailuperävaunu (SE) |
| Henkilömäärä | 7 |
| Vuodepaikat | 7 |
| Pituus | 8 610 mm |
| Leveys | 2 500 mm |
| Omamassa | 1 728 kg |
| Kokonaismassa | 2 000 kg |
Varusteet
- Jääkaappi
- Kasetti WC
- Kasettiverhot
- Kerrossänky
- Liesi
- Lämminvesiboileri
- Markiisi
- Pakastelokero
- Parivuode
- Pesuallas
- TV-antenni tai lautasantenni
- Alde
- Keskuslämmitys
- Lattialämmitys
- Nestekiertolämmitys
- Sähköpatruuna
- Pyöräteline
- Kattoluukku
- Tukijalat
- Sisätilanpistoke
Lisätiedot
Upea Fendt Saphir 650 SKM, vuodepaikat 7-8:lle!
Alde-nestekiertoinen lämmitys kaasulla ja sähköllä
Lattialämmitys
Lämmin vesi
Kotelomarkiisi
Thule- polkupyöräteline
Kerrossänky
Lastenhuone
Lastenhuoneen pöydästä lisävuode
Iso pöytäryhmä josta saa lisävuoteen kahdelle
Toimiva, käytännöllinen keittiö
Slim Tower -jääkaappi
Parivuode, jonka alla reilusti säilytystilaa
Kaasun ja sähkön ulosotto
Ym.
Todella tilava ja avara vaunu, sopii hyvin isommallekin porukalle!
Rahoitus alkaen 389 e/kk, jopa ilman käsirahaa!
Soita ja sovi näyttö P. 010 279 9971
Vaihdossa henkilö-, paketti- ja matkailuautot, vaunut, mönkijät, moottoripyörät, veneet, vesijetit ym..
Rahoituslaskuri
Kuukausierä
€/kk
Todellinen vuosikorko: %
Luottohinta yhteensä: €
Käsiraha- ja maksuaikamääritykset ovat viitteellisiä. Rahoitus vaatii erillisen luottopäätöksen. Huom. 96kk maksuajalle ei ole saatavilla isompaa viimeistä erää.







































