Hobby 420
15 980 € Toimistokulu 200 € Alk. 252 €/kk
Perustiedot
| Vuosimalli | 2011 |
| Rekisteritunnus | WYX-332 |
| Henkilömäärä | 4 |
| Vuodepaikat | 4 |
| Pituus | 6 200 mm |
| Leveys | 2 300 mm |
| Omamassa | 1 051 kg |
| Kokonaismassa | 1 200 kg |
Varusteet
- Aurinkopaneeli
- Etukatos
- Jääkaappi
- Kasetti WC
- Kasettiverhot
- Kattoluukku
- Kerrossänky
- Liesi
- Lämminvesiboileri
- Markiisi
- Pakastelokero
- Parivuode
- Pesuallas
- Sisätilanpistoke
- Sähköpatruuna
- Trumatic
- Tukijalat
Lisätiedot
Pieni perhevaunu, kokonaispaino vain 1200kg!!
Nopea ja tehokas Trumatic ilmakeskuslämmitys kaasulla ja sähköllä
Lämmin vesi
Aurinkopaneeli
Slim Tower -jääkaappi
Vaunun takaosassa kerrossängyt, edessä ruokaryhmä josta parivuode
Markiisi
ym!
Rahoitus alkaen 202e /kk jopa ilman käsirahaa!
Soita ja sovi näyttö P. 010 279 9971
Vaihdossa henkilö-, paketti- ja matkailuautot, vaunut, mönkijät, moottoripyörät, moottorikelkat, veneet, vesijetit ym.
Rahoituslaskuri
Kuukausierä
€/kk
Todellinen vuosikorko: %
Luottohinta yhteensä: €
Käsiraha- ja maksuaikamääritykset ovat viitteellisiä. Rahoitus vaatii erillisen luottopäätöksen. Huom. 96kk maksuajalle ei ole saatavilla isompaa viimeistä erää.













































