Hobby 495
17 880 € Toimistokulu 200 € Alk. 286 €/kk
Perustiedot
| Vuosimalli | 2014 |
| Vaihteisto | Manuaali |
| Rekisteritunnus | DBX-535 |
| Korimalli | Matkailuperävaunu (SE) |
| Vuodepaikat | 4 |
| Pituus | 7 220 mm |
| Leveys | 2 300 mm |
| Omamassa | 1 243 kg |
| Kokonaismassa | 1 400 kg |
Varusteet
- Jääkaappi
- Kasetti WC
- Kasettiverhot
- Liesi
- Lämminvesiboileri
- Pakastelokero
- Parivuode
- Pesuallas
- TV-antenni tai lautasantenni
- Erillisvuoteet
- Keskuslämmitys
- Etukatos
- Kattoluukku
- Lattiamatot asunto-osassa
- Markiisi
- Pyöräteline
- Sisätilanpistoke
- Sähköpatruuna
- Trumatic
Lisätiedot
Hieno ja hyväkuntoinen Hobby valmiina uusille reissuille, vuodepaikat 4-5:lle!
Hyvät varusteet, mm.
Trumatic-lämmitys kaasulla ja sähköllä
Lämminvesivaraaja
Erillisvuoteet jotka yhdistettävissä erittäin tilavaksi vuoteeksi 2-3:lle, pöytäryhmästä lisäksi vuode kahdelle
Thule-markiisi
Thule-polkupyöräteline
Tv, toimintaa ei tarkistettu
Liesituuletin
Tilava moderni jääkaappi pakastelokerolla
Kwh-mittari
Muotoon leikatut lattiamatot
Jätevesisäiliö
Ym.
Tähänkin asuntovaunuun saatavilla lisävarusteita asennettuna. Kysy lisää myyjältämme!
Soita ja sovi näyttö P. 010 279 9970
Vaihdossa henkilö-, paketti- ja matkailuautot, vaunut, mönkijät, moottoripyörät, moottorikelkat, veneet, vesijetit ym.
Rahoituslaskuri
Kuukausierä
€/kk
Todellinen vuosikorko: %
Luottohinta yhteensä: €
Käsiraha- ja maksuaikamääritykset ovat viitteellisiä. Rahoitus vaatii erillisen luottopäätöksen. Huom. 96kk maksuajalle ei ole saatavilla isompaa viimeistä erää.



















































