Hobby 540
17 880 € Toimistokulu 200 € Alk. 286 €/kk
Perustiedot
| Vuosimalli | 2011 |
| Mittarilukema | 1 km |
| Rekisteritunnus | WUV-817 |
| Korimalli | Matkailuperävaunu (SE) |
| Henkilömäärä | 5 |
| Vuodepaikat | 5 |
| Pituus | 7 380 mm |
| Leveys | 2 300 mm |
| Omamassa | 1 231 kg |
| Kokonaismassa | 1 500 kg |
Varusteet
- Alde
- CD-soitin
- Erillisvuoteet
- Jalopuusomisteet
- Jääkaappi
- Kasetti WC
- Kasettiverhot
- Kattoluukku
- Lattialämmitys
- Lattiamatot asunto-osassa
- Liesi
- Lämminvesiboileri
- Markiisi
- Mikroaaltouuni
- Nestekiertolämmitys
- Pakastelokero
- Pesuallas
- Radio
- Sisätilanpistoke
- Sähköpatruuna
- TV-antenni tai lautasantenni
- Tukijalat
- Parivuode
Lisätiedot
Erittäin hyvin pidetty vaunu erillisvuoteilla jotka saa yhdistettyä tilavaksi vuoteeksi 2-3.lle! Varusteina mm.
Alde 3010 lämmitys kaasulla ja sähköllä
Mukavuuslämmitys lattiassa
Lämminvesivaraaja
Edessä erillisvuoteet jotka yhdistettävissä 2-3 henkilön leveäksi vuoteeksi
Takana pöytäryhmä josta vuoteet kahdelle
Mikroaaltouuni
Liesituuletin
Wc-tuuletin
Kwh-mittari
Radio+ cd-soitin
Tv-antenni
Telttapalvelu 230/ 12v
Kaasun ulosotto esim. grilliä varten
Ym!
Katsastettu 4/2026 huomautuksitta.
Huippusiisti yksilö, tätä kannattaa tulla katsomaan kauempaakin.
Tähänkin asuntovaunuun saatavilla lisävarusteita asennettuna. Kysy lisää myyjältämme!
Soita ja sovi näyttö P. 010 279 9970
Vaihdossa henkilö-, paketti- ja matkailuautot, vaunut, mönkijät, moottoripyörät, moottorikelkat, veneet, vesijetit ym.
Rahoituslaskuri
Kuukausierä
€/kk
Todellinen vuosikorko: %
Luottohinta yhteensä: €
Käsiraha- ja maksuaikamääritykset ovat viitteellisiä. Rahoitus vaatii erillisen luottopäätöksen. Huom. 96kk maksuajalle ei ole saatavilla isompaa viimeistä erää.



























































