Kabe Ametist
21 980 € Toimistokulu 200 € Alk. 345 €/kk
Perustiedot
| Vuosimalli | 2011 |
| Rekisteritunnus | WYX-319 |
| Korimalli | Matkailuperävaunu (SE) |
| Henkilömäärä | 4 |
| Vuodepaikat | 4 |
| Pituus | 7 300 mm |
| Leveys | 2 500 mm |
| Omamassa | 1 300 kg |
| Kokonaismassa | 1 600 kg |
Varusteet
- Alde
- Erikoisvanteet
- Erillisvuoteet
- Eristetty harmaavesisäiliö
- Jääkaappi
- Kasetti WC
- Kasettiverhot
- Kattoluukku
- Lattialämmitys
- Liesi
- Lämminvesiboileri
- Mikroaaltouuni
- Nestekiertolämmitys
- Pakastelokero
- Pesuallas
- Radio
- Sisätilanpistoke
- Suihku
- Suksiluukku
- Sähköpatruuna
- TV-antenni tai lautasantenni
- Tukijalat
- Äänentoistojärjestelmä
Lisätiedot
Täysleveä, siistikuntoinen Kabe erillisvuoteilla!
Alde 3010 nestekeskuslämmitys kaasulla ja sähköllä, myös lattialämmitys nestekiertoinen
Lämminvesijärjestelmä
Liesi kolmella polttimella ja automaattisytytyksellä
Liesituuletin
Ergonomiselle käyttökorkeudelle nostettu jääkaappi
Suihku
Mikrouuni
Stereot Aux In-liitännällä
Ufo Tv-antenni
Aluvanteet
ym!
Rahoitus alkaen 259e / kk jopa ilman käsirahaa!
Soita ja sovi näyttö P. 010 279 9971
Vaihdossa henkilö-, paketti- ja matkailuautot, vaunut, mönkijät, moottoripyörät, moottorikelkat, veneet, vesijetit ym.
Rahoituslaskuri
Kuukausierä
€/kk
Todellinen vuosikorko: %
Luottohinta yhteensä: €
Käsiraha- ja maksuaikamääritykset ovat viitteellisiä. Rahoitus vaatii erillisen luottopäätöksen. Huom. 96kk maksuajalle ei ole saatavilla isompaa viimeistä erää.



















































