Kabe Briljant
18 280 € Toimistokulu 200 € Alk. 292 €/kk
Perustiedot
| Vuosimalli | 2010 |
| Rekisteritunnus | WXP-926 |
| Henkilömäärä | 4 |
| Vuodepaikat | 4 |
| Pituus | 6 550 mm |
| Leveys | 2 300 mm |
| Omamassa | 1 120 kg |
| Kokonaismassa | 1 350 kg |
Varusteet
- Alde
- Audio-liitäntä
- Erikoisvanteet
- Eristetty harmaavesisäiliö
- Jääkaappi
- Kasetti WC
- Kasettiverhot
- Kattoluukku
- Lattialämmitys
- Liesi
- Lämminvesiboileri
- Nestekiertolämmitys
- Pakastelokero
- Parivuode
- Pesuallas
- Radio
- Suihku
- Sisätilanpistoke
- Suksiluukku
- Sähköpatruuna
- TV-antenni tai lautasantenni
- Tukijalat
Lisätiedot
230-leveä näppärän kokoinen laatuvaunu!
Alde 3010-nestekiertolämmitys kaasulla ja sähköllä, myös lattiassa
Lämminvesijärjestelmä
Harmaavesisäiliö lämpimässä tilassa
Suihku
Parivuode
Liesi kolmella polttimella
Liesituuletin
Kwh-mittari
Telttapalvelu 12 / 230v /antenniliitäntä
Pullon vaihtaja
Etuteltta (kuntoa ei tarkistettu)
Aluvanteet
Stereot
Triax -antenni
ym!
Tähänkin asuntovaunuun saatavilla lisävarusteita asennettuna. Kysy lisää myyjältämme!
Soita ja sovi näyttö P. 010 279 9971
Vaihdossa henkilö-, paketti- ja matkailuautot, vaunut, mönkijät, moottoripyörät, moottorikelkat, veneet, vesijetit ym.
Rahoituslaskuri
Kuukausierä
€/kk
Todellinen vuosikorko: %
Luottohinta yhteensä: €
Käsiraha- ja maksuaikamääritykset ovat viitteellisiä. Rahoitus vaatii erillisen luottopäätöksen. Huom. 96kk maksuajalle ei ole saatavilla isompaa viimeistä erää.



































