Kabe Royal
24 980 € Toimistokulu 200 € Alk. 389 €/kk
Perustiedot
| Vuosimalli | 2010 |
| Rekisteritunnus | DUP-992 |
| Korimalli | Matkailuperävaunu (SE) |
| Henkilömäärä | 4 |
| Vuodepaikat | 4 |
| Pituus | 7 650 mm |
| Leveys | 2 500 mm |
| Omamassa | 1 420 kg |
| Kokonaismassa | 1 600 kg |
Varusteet
- Alde
- Audio-liitäntä
- Aurinkopaneeli
- Erikoisvanteet
- Eristetty harmaavesisäiliö
- Etukatos
- Jääkaappi
- Kaasu-uuni
- Kasetti WC
- Kasettiverhot
- Kattoluukku
- Lattialämmitys
- Liesi
- Lämminvesiboileri
- Markiisi
- Nestekiertolämmitys
- Pakastelokero
- Parivuode
- Pesuallas
- Pyöräteline
- Radio
- Sisätilanpistoke
- Suksiluukku
- Sähköpatruuna
- TV-antenni tai lautasantenni
- Tukijalat
- USB
Lisätiedot
Laadukas ja tyylikäs Kabe Royal 590!
Alde 3010-nestekeskuslämmitys kaasulla ja sähköllä, myös lattiassa
Lämminvesijärjestelmä
Aurinkopaneeli
Lattialiesi, kaasu-uuni + pizzauuni automaattisytytyksellä
Liesituuletin
Mikroaaltouuni
Iso, ergonomiselle käyttökorkeudelle nostettu jääkaappi erillisellä pakastelokerolla
Valaistut komerot
Eristetty harmaavesisäiliö
Laadukas äänentoisto
Ufo tv-antenni
Pyöränkuljetusteline
Ulkosuihkumahdollisuus
Aluvanteet
Markiisi
Usb-latauspistoke
ym.
Rahoitus alkaen 349 e/kk, jopa ilman käsirahaa!
Soita ja sovi näyttö P. 010 279 9971
Vaihdossa henkilö-, paketti- ja matkailuautot, vaunut, mönkijät, moottoripyörät, veneet, vesijetit ym..
Rahoituslaskuri
Kuukausierä
€/kk
Todellinen vuosikorko: %
Luottohinta yhteensä: €
Käsiraha- ja maksuaikamääritykset ovat viitteellisiä. Rahoitus vaatii erillisen luottopäätöksen. Huom. 96kk maksuajalle ei ole saatavilla isompaa viimeistä erää.









































