Kabe Smaragd
13 980 € Toimistokulu 200 € Alk. 224 €/kk
Perustiedot
| Vuosimalli | 2005 |
| Rekisteritunnus | WKV-879 |
| Henkilömäärä | 4 |
| Vuodepaikat | 4 |
| Pituus | 7 020 mm |
| Leveys | 2 500 mm |
| Omamassa | 1 190 kg |
| Kokonaismassa | 1 500 kg |
Varusteet
- Alde
- Erikoisvanteet
- Erillisvuoteet
- Etukatos
- Etuteltta
- Jääkaappi
- Kasetti WC
- Kasettiverhot
- Kattoluukku
- Lattialämmitys
- Liesi
- Lämminvesiboileri
- Markiisi
- Nestekiertolämmitys
- Pakastelokero
- Pesuallas
- Radio
- Sisätilanpistoke
- Suihku
- Sähköpatruuna
- TV-antenni tai lautasantenni
- Tukijalat
- Eristetty harmaavesisäiliö
Lisätiedot
Laadukas Kabe erillisvuoteilla ja avaralla pohjaratkaisulla!
Etuosan pöytäryhmästä sijattavissa parivuode
Alde nestekiertolämmitys kaasulla ja sähköllä
Nestekiertoinen lattialämmitys
Lämminvesijärjestelmä
Bide-suihku
Liesituuletin
Pussimarkiisi
Etuteltta (kuntoa ei tarkistettu)
Aluvanteet
ym!
Rahoitus alkaen 183e / kk myös ilman käsirahaa!
Tähänkin asuntovaunuun saatavilla lisävarusteita asennettuna. Kysy lisää myyjältämme!
Soita ja sovi näyttö P. 010 279 9971
Vaihdossa henkilö-, paketti- ja matkailuautot, vaunut, mönkijät, moottoripyörät, moottorikelkat, veneet, vesijetit ym.
Rahoituslaskuri
Kuukausierä
€/kk
Todellinen vuosikorko: %
Luottohinta yhteensä: €
Käsiraha- ja maksuaikamääritykset ovat viitteellisiä. Rahoitus vaatii erillisen luottopäätöksen. Huom. 96kk maksuajalle ei ole saatavilla isompaa viimeistä erää.







































