Kabe Smaragd
17 880 € Toimistokulu 200 € Alk. 286 €/kk
Perustiedot
| Vuosimalli | 2008 |
| Rekisteritunnus | WSP-719 |
| Henkilömäärä | 4 |
| Vuodepaikat | 4 |
| Pituus | 7 180 mm |
| Leveys | 2 500 mm |
| Omamassa | 1 300 kg |
| Kokonaismassa | 1 600 kg |
Varusteet
- Tukijalat
- Jalopuusomisteet
- Alde
- Eristetty harmaavesisäiliö
- Erillisvuoteet
- Lattialämmitys
- Jääkaappi
- Kasetti WC
- Kasettiverhot
- Kattoluukku
- Liesi
- Lämminvesiboileri
- Nestekiertolämmitys
- Pakastelokero
- Pesuallas
- Sisätilanpistoke
- Suihku
- Sähköpatruuna
- TV-antenni tai lautasantenni
- Aurinkopaneeli
- Erikoisvanteet
- Ilmastointi: Automaattinen
- Radio
- Suksiluukku
Lisätiedot
Hienokuntoinen ilmastoitu Kabe erillisvuoteilla!
Alde 3010- nestekiertoinen lämmitys kaasulla ja sähköllä
Lattialämmitys nestekiertoinen
Lämminvesivaraaja
Suihku
Dometic-kattoilmastointi
Aurinkopaneeli
Eristetty harmaavesisäiliö
Liesituuletin
Radio/ soitin
Tv-antenni
Kwh-mittari
Telttapalvelu 230/ 12v
Kaasun ulosotto
Suksiluukku pitkille tavaroille
Alden talvipakoputki
Erillisvuoteet joiden alla hyvin säilytystilaa
Pöytäryhmästä lisäksi vuode kahdelle aikuiselle tai useammalle lapselle
Ym.
Erittäin laadukas vaihtoehto joka sopii mainiosti myös talvikäyttöön!
Soita ja sovi näyttö P. 010 279 9970
Vaihdossa henkilö-, paketti- ja matkailuautot, vaunut, mönkijät, moottoripyörät, moottorikelkat, veneet, vesijetit ym.
Rahoituslaskuri
Kuukausierä
€/kk
Todellinen vuosikorko: %
Luottohinta yhteensä: €
Käsiraha- ja maksuaikamääritykset ovat viitteellisiä. Rahoitus vaatii erillisen luottopäätöksen. Huom. 96kk maksuajalle ei ole saatavilla isompaa viimeistä erää.



























































