LMC MUNSTERLAND
11 880 € Toimistokulu 200 € Alk. 194 €/kk
Perustiedot
| Vuosimalli | 2008 |
| Rekisteritunnus | WYO-680 |
| Korimalli | Matkailuperävaunu (SE) |
| Vuodepaikat | 4 |
| Pituus | 6 330 mm |
| Leveys | 2 290 mm |
| Omamassa | 1 070 kg |
| Kokonaismassa | 1 200 kg |
Varusteet
- Jääkaappi
- Lämminvesiboileri
- Kasetti WC
- Kasettiverhot
- Kattoluukku
- Liesi
- Pakastelokero
- Parivuode
- Pesuallas
- Sisätilanpistoke
- Trumatic
Lisätiedot
Pikkunäppärä, kompakti vaunu. Omamassa vain 1070 kg! Sopii vaikka sähköautolla vedettäväksi!
Varusteina esim:
- Trumatic ilmakeskuslämmitys
- Lämminvesijärjestelmä
- Vaunun takaosassa vessa, jossa kasetti-wc
- Takaosassa pöytäryhmä, josta vuode kahdelle
- Keskikeittiö
- Iso Heki- kattoluukku
-Hyttysovi
- Liesituuletin
- Kaasuliesi kolmella polttimolla
- Jääkaappi ergonomisella käyttökorkeudella
- Mukavasti kaappi ja säilytystilaa tähän kokoluokkaan
- Keulassa poikittainen parivuode kahdelle
- Parivuoteen alla koko vaunun levyinen säilytystila
Ym.
Katsastettu 3/2026.
Soita ja sovi näyttö P. 010 279 9970
Vaihdossa, henkilö, paketti ja matkailuautot, -vaunut, mönkijät, moottoripyörät, moottorikelkat, veneet, vesijetit ym..
Rahoituslaskuri
Kuukausierä
€/kk
Todellinen vuosikorko: %
Luottohinta yhteensä: €
Käsiraha- ja maksuaikamääritykset ovat viitteellisiä. Rahoitus vaatii erillisen luottopäätöksen. Huom. 96kk maksuajalle ei ole saatavilla isompaa viimeistä erää.

















































