Solifer Finlandia
12 480 € Toimistokulu 200 € Alk. 203 €/kk
Perustiedot
| Vuosimalli | 2004 |
| Rekisteritunnus | WIY-144 |
| Henkilömäärä | 6 |
| Vuodepaikat | 6 |
| Pituus | 7 920 mm |
| Leveys | 2 540 mm |
| Omamassa | 1 270 kg |
| Kokonaismassa | 1 460 kg |
Varusteet
- Alde
- Erillisvuoteet
- Jääkaappi
- Kasetti WC
- Kasettiverhot
- Kattoluukku
- Kerrossänky
- Lattialämmitys
- Liesi
- Lämminvesiboileri
- Nestekiertolämmitys
- Pakastelokero
- Pesuallas
- Radio
- Suihku
- Sähköpatruuna
- TV-antenni tai lautasantenni
- Tukijalat
- Kahdet renkaat
- Sisätilanpistoke
- Äänentoistojärjestelmä
Lisätiedot
Siistikuntoinen, Suomessa valmistettu Solifer!
2 x kerrossänky, pöytäryhmästä parivuode. Todellinen perhevaunu!
Alde nestekiertolämmitys kaasulla ja sähköllä
Nestekiertoinen lattialämmitys
Lämminvesi
Bidesuihku
Liesituuletin
Astiankuivauskaappi
Iso Heki -kattoluukku
Kaasun ulosotto
Tavaraluukku ulkopuolella
Stereot
Tv-antenni
Sähkön ulosotto
2 x renkaat
ym!
Rahoitus alkaen 149e / kk jopa ilman käsirahaa!
Soita ja sovi näyttö P. 010 279 9971
Vaihdossa henkilö-, paketti- ja matkailuautot, vaunut, mönkijät, moottoripyörät, moottorikelkat, veneet, vesijetit ym.
Rahoituslaskuri
Kuukausierä
€/kk
Todellinen vuosikorko: %
Luottohinta yhteensä: €
Käsiraha- ja maksuaikamääritykset ovat viitteellisiä. Rahoitus vaatii erillisen luottopäätöksen. Huom. 96kk maksuajalle ei ole saatavilla isompaa viimeistä erää.

















































