Lynx Xterrain
13 480 € Toimistokulu 200 € Alk. 217 €/kk
Perustiedot
| Vuosimalli | 2023 |
| Mittarilukema | 2 893 km |
| Vetotapa | Takaveto |
| Vaihteisto | Variaattori |
| Käyttövoima | Bensiini |
| Rekisteritunnus | 624-ÖU |
| Tehot | 115 kW |
| Henkilömäärä | 1 |
| Pituus | 3 250 mm |
| Leveys | 1 220 mm |
| Omamassa | 351 kg |
| Kokonaismassa | 500 kg |
Varusteet
- Kahvanlämmittimet
- 12V ulosotto
- Sähkökäynnistys
- Peruutusvaihde
Lisätiedot
Suomi-kelkka
Sähköinen huoltokirja, huollot ok!
Vuosimalli 2023, käyttöönotto 10/2022
Takuu Voimassa 10/2026 asti!
Telamatto 64mm harjalla
KYB iskunvaimentimet
Lisäjäähdytin
Sähköstartti
Vetokäynnistys
LinQ kiinnikkeet
Jatkettu hansikaslokero puhelintelineellä
Säilytyslaatikko mittariston edessä
Vahvemmat etu ja takapuskurit
Vetokoukku
Variaattorin varahihna
Kahvan ja peukalon lämmittimet
Ajotietokone
Käynnistyksenesto
Käsisuojat
Suojapeite
Led takavalot
Sivujalkatuet
ym!
Rahoitus alkaen 197e / kk jopa ilman käsirahaa!
Soita ja sovi näyttö P. 010 279 9971
Vaihdossa henkilö-, paketti- ja matkailuautot, vaunut, mönkijät, moottoripyörät, moottorikelkat, veneet, vesijetit ym.
Rahoituslaskuri
Kuukausierä
€/kk
Todellinen vuosikorko: %
Luottohinta yhteensä: €
Käsiraha- ja maksuaikamääritykset ovat viitteellisiä. Rahoitus vaatii erillisen luottopäätöksen. Huom. 96kk maksuajalle ei ole saatavilla isompaa viimeistä erää.















