Yamaha TDM
5 980 € Toimistokulu 200 € Alk. 111 €/kk
Perustiedot
| Vuosimalli | 2012 |
| Mittarilukema | 45 800 km |
| Vetotapa | Takaveto |
| Vaihteisto | Manuaali |
| Käyttövoima | Bensiini |
| Rekisteritunnus | AW-316 |
| Tehot | 63 kW |
| Henkilömäärä | 2 |
| Pituus | 2 180 mm |
| Leveys | 800 mm |
| Omamassa | 226 kg |
| Kokonaismassa | 424 kg |
Varusteet
- 12V ulosotto
- Huoltokirja
- Kahvanlämmittimet
- Sivulaukut
- Sähkökäynnistys
- Takalaukku
- Lukkiutumattomat jarrut (ABS)
Lisätiedot
Siistikuntoinen, hyvin huollettu Yamaha kohtuukilometreillä!
Suomi-pyörä
Yamahan alkuperäiset sivulaukut
Takalaukku
Kahvanlämmittimet
ABS-jarrut
Ketjut, rattaat + öljyt vaihdettu 43800km kohdalla
ym!
Rahoitus alkaen 89e / kk myös ilman käsirahaa!
Soita ja sovi näyttö P. 010 279 9971
Vaihdossa henkilö-, paketti- ja matkailuautot, vaunut, mönkijät, moottoripyörät, moottorikelkat, veneet, vesijetit ym.
Rahoituslaskuri
Kuukausierä
€/kk
Todellinen vuosikorko: %
Luottohinta yhteensä: €
Käsiraha- ja maksuaikamääritykset ovat viitteellisiä. Rahoitus vaatii erillisen luottopäätöksen. Huom. 96kk maksuajalle ei ole saatavilla isompaa viimeistä erää.













